Soutěž DRUŽSTEV 2019


Soutěž družstev 11. 05. - 21. 10. 2019

Vedení JOTLA   07. 05. 2019


ROZPIS ZÁPASŮ - SEMIFINÁLE a FINÁLE


TABULKA VÝSLEDKŮ - ZÁKLADNÍ ČÁST


ROZPIS ZÁPASŮ - ZÁKLADNÍ ČÁST

Zápasy můžete odehrávat dle dohody obou kapitánů také před termínem příslušného hracího kola. Poslední hrací den příslušného hracího kola je stanovena vždy sobota.


ROZLOSOVÁNÍ DRUŽTEV DO SKUPIN

Na základě hlasování byla zvolena varianta hraní ve skupinách.
Losování družstev do skupin proběhlo na Radě kapitánů.


HERNÍ VARIANTA TURNAJE

  1. Každý s každým a finálové zápasy se odehrají 13.07.2019 nebo 20.07.2019 (dle stavu odehraných zápasů) na kurtech TK Jeseník a Fenix Jeseník
  2. Základní část se hraje ve dvou skupinách (A: 1-5, B: 6-10).
  3. Semifinále hrají proti sobě První vs. Druhý, Třetí vs. Čtvrtý v základní části.
  4. Finále proti sobě hrají Vítězové v semifinále, Proherci v semifinále, Pátí ve skupině v základní části

POSTUP

Ze dvou základních skupin postupují týmy takto:

  1. první a druhý do 1. semifinálové skupiny
  2. třetí a čtvrtý do 2. semifinálové skupiny
  3. pátý a šestý do 3. semifinálové skupiny
  4. sedmý a osmý do 4. semifinálové skupiny

Pokud budou mít na konci základních skupin dva či více týmů stejný bodový zisk, o jejich umístění rozhodují kritéria v tomto pořadí:

  1. lepší rozdíl v celkovém skóre ze všech zápasů
  2. více vyhraných setů ve všech zápasech
  3. více získaných bodů ve vzájemných zápasech
  4. lepší celkové skóre ze vzájemných zápasů
  5. více výhraných setů ve vzájemných zápasech
  6. los

Do finálové skupiny postupují týmy takto:

  1. vítězové z 1. semifinálové skupiny hrají o 1. a 2. místo a
    proherci z 1. semifinálové skupiny hrají o 3. a 4. místo
  2. vítězové ze 2. semifinálové skupiny hrají o 5. a 6. místo a
    proherci ze 2. semifinálové skupiny hrají o 7. a 8. místo
  3. vítězové ze 3. semifinálové skupiny hrají o 9. a 10. místo a
    proherci ze 3. semifinálové skupiny hrají o 11. a 12. místo
  4. vítězové ze 4. semifinálové skupiny hrají o 13. a 14. místo a
    proherci ze 4. semifinálové skupiny hrají o 15. a 16. místo